Micro Türkiye

Aile Odaklı

İsviçre Yeniliği

Sürdürülebilir İş Yeri Başarısı için Aile Değerlerini Korumak

Micro bir işletmeden çok daha fazlasıdır; ailenin ve toplumun temel değerlerini desteklemekten gurur duyan bir İsviçre aile şirketidir. Tamamına sahip olunan bir aile şirketi olarak, uyumlu ve sürdürülebilir bir işyeri yaratmada aile değerlerinin öneminin farkındayız. Bu nedenle, Wim Ouboter’in oğulları Oliver ve Merlin’in, heyecan verici Microlino elektrikli otomobili de içeren Micro’nun büyümesinin bir sonraki aşamasını yönlendirmek için onunla birlikte çalışmasından heyecan duyuyoruz.

Ayrıca ortaklıkların gücüne de inanıyoruz, bu nedenle dünya çapındaki dağıtım ortaklarımızla ilişkilerimize büyük önem veriyoruz. Bu ortaklar yıllardır Micro’nun başarısının önemli bir parçası olmuştur ve biz onların sarsılmaz sadakatlerine ve güvenlerine değer veriyoruz. Uzun süreli ortaklıkların karşılıklı saygı, güven ve ortak hedefler üzerine kurulduğunun farkındayız ve bu ilişkileri gelecek yıllarda da sürdürmeye kararlıyız.

İniş ve çıkışlardan payına düşeni almış bir şirket olarak, yenilikçi ve verimli mobilite çözümleri sunma taahhüdümüzde kararlıyız. Deneyimli ekibimiz ve aile ve ortaklıklara sarsılmaz odaklanmamızla Micro’nun daha uzun yıllar sektörde lider olmaya devam edeceğinden eminiz.