Micro Türkiye

Sertifikalar

Dünya Standartlarında Sertifikalı, Etik Üretim

Micro’da sorumlu ve etik iş uygulamaları yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Çalışanlarımızın yanı sıra tedarik zincirimizdeki kişiler için de güvenli ve olumlu bir çalışma ortamı yaratmamız gerektiğine inanıyoruz. Bunu başarmak için adil ve güvenli çalışma koşullarına, sosyal standartlara uyuma, çalışanlarımızın teşvikler, düzenli şirket etkinlikleri ve organizasyonel gelişim yoluyla güçlendirilmesine öncelik veriyoruz.

Ayrıca mümkün olduğunca 100 km’lik bir yarıçap içindeki yerel istihdama ve tedarikçilere öncelik veriyoruz. Yerel topluluklarımızın aktif üyeleri olmanın şart olduğuna inanıyoruz ve toplum hizmetlerini desteklemeye ve çevremizdekilerle etkileşime geçmeye çalışıyoruz.

Yüksek standartlara dayalı ortaklıklar sürdürmekten gurur duyuyoruz ve tedarikçilerimizin de aynı şekilde faaliyet göstermesini bekliyoruz. Asya’daki saha ekibimiz, kalite standartlarının karşılandığından emin olmak ve ortaklarımızla kişisel ilişkileri geliştirmek için haftada en az bir kez tedarikçi fabrikalarımızı ziyaret ediyor.

Şeffaflık bizim için önemli bir değerdir ve biz çalışırken omuzlarımızın üzerinden bakmak isteyen herkesi memnuniyetle karşılarız. Kendimiz için yüksek standartlar belirliyoruz ve eylemlerimizin açık ilkelere ve yapılara dayandığından emin olmak için düzenli olarak dış denetimlerden geçiyoruz.

Etik ve sürdürülebilir iş uygulamalarına olan bağlılığımız, elde ettiğimiz sertifikalarla daha da kanıtlanmaktadır.