Micro Türkiye

Hakkımızda

Micro markası, 1996 yılında Wim Ouboter mit Hauptsitz tarafından Küsnacht Zürich’te kurulmuştur ve 1999’da Micro Scooter’ın ilk ürünleri piyasaya sürmüştür. Dünya çapında ödüllü ürünleri ile başarılarını ortaya koyan ve sürekli geliştiren Micro markasını Welcome Baby web sitemizde ve mağazalarımızda incelemek çok kolay olacaktır.

Micro markasının birçok farklı şekilde tasarlanmış Scooter ürünleri bulunmaktadır. İlk yaştan yetişkinlik dönemine kadar kullanabileceğiniz Scooterlar çocukların gelişim özelliklerine katkı sağlarken yetişkinlerin eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlayacaktır. Welcome Baby sizlere Micro markasının sunduğu scooter ürünlerini sunarak ihtiyacınıza uygun scooter’ı bulmanızı sağlayacaktır.

Yeni Nesil Scooter Deneyimi

Scooter Keyfini Sürün

Micro markasının en çok satan modellerinden birisi olan Mini Micro Scooter 1 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan scooterlardır. Miniklerin keyifli günlerini daha eğlenceli hale getirecek olan bu scooterların tüm renklerini mutlaka incelemenizi öneririz. 

Micro scooter 2 yaş arayışındaysanız bu model ihtiyacınıza uygun şekilde karşınıza çıkacaktır. Çocuklar scooterları ile vakit geçirerek fiziksel ve bilişsel gelişimlerine katkı sağlamış olurlar. Scooterlarını doğru yönde yönetmek, düzgün ve güvenli bir sürüş sağlamak büyümeyi hem eğlenceli hem de etkili hale getirecektir. Aynı zamanda Mini Micro Scooter modelleri en üst seviyede kaliteli malzemeler ile üretildiği için çocuklarınız için doğru bir seçim yapmış olursunuz.

Minik kızlarınız için micro mini scooter pink rengini tercih edebilirken minik erkek çocuklarınız için mini micro scooter blue, mini micro scooter green modellerini tercih edebilirsiniz. Şık renkler ve özenle tasarlanmış detaylar sayesinde çocuklarınızın açık hava aktiviteleri çok havalı geçecektir. Bir diğer çok tercih edilen model Micro mini scooter oturaklı modeller olacaktır. Çocuklar scooter üzerine oturarak sizin kontrolünüz altında güzel havanın keyfini çıkarabilir ve zevkle etrafı izleyebilir. Micro oturaklı scooter modelleri micro scooter mini deluxe 3 in 1 ismi ile sizlere sunulmaktadır.

Mini Micro Scooter 3 in 1 Deluxe modelini incelediğinizde özelliklerine hayran kalacağınıza eminiz.

Çok işlevsel tasarımı ile dikkat çeken micro scooter mini 2 gomodelini de mutlaka incelemenizi öneririz. Bu scooter sayesinde çocuklar scooterı birçok farklı şekilde kullanma şansını bulabilirler. Hem oturaklı, hem ayakta ve aynı zamanda eşyalara depolama sağlayan alanı sayesindemicro scooter mini 2 go dikkatinizi çekecektir.

Klasik modellerden birisi olan ve birçok renk seçeneği ile dikkat çeken micro scooter mini micro deluxe ürünü ile minikler gelişmenin ve güzel havanın keyfini çıkaracaktır. Aynı zamanda ışıklı tekerlekler scooter’ı en havalı şekilde ortaya çıkarmaktadır.

5 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan maxi micro scooter modelleri yine en çok tercih edilen scooter modellerindendir. 5 yaş ve üzeri çocuklar özellikle fiziksel etkinlikler açısından desteklenmelidir. Böylece büyüme ve gelişme daha doğru adımlar ile ilerler ve aynı zamanda çocuklar bu durumdan destek alır. Çocuklarınızın gelişim adımlarını eğlenerek tamamlaması için Scooterlardan destek almanızı öneririz. Scooter satın almadan önce ürün özelliklerine ve detaylarına mutlaka dikkat etmenizi de öneririz.

png-Mixed_ Micro Ride On Luggage Eazy Forest Green - Micro Ride On Luggage Eazy Ocean Blue -2

Ürün boyutları, kullanılan malzemeler çocuklarınızın güvenliği ve konforu açısından çok önemlidir. Micro markası bu detayları özellikle düşünerek işinizi kolaylaştırmaktadır. Üretilen tüm ürünler en ince ayrıntısına kadar araştırılmış güvenlik ve konfor sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle Micro Scooter satın almak her anlamda sizlere kolaylık sunacaktır. Bu aşamada renk çeşidi çok olacağı için scooter rengi seçerken kafanızın karışacağına çok eminiz. Sizlere öneri olarak kız çocuklarınız için Maxi micro scooter pink rengini ve erkek çocuklarınızın tarzını yansıtacak olan maxi micro scooter blue rengini tercih etmenizi öneririz. Bu göz alıcı renkler çocuklarınızın da çok hoşuna gidecektir.

Scooter almadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik katlanabilir olmasıdır. Katlanabilir scooterlar sayesinde hem alan hem de taşıma kolaylığı yaşarsınız. Scooter’a ihtiyacınız olmadığı zaman katlayıp saklamak sizlere konfor sunan bir özelliktir. Micro maxi scooter katlanabilir özelliği ile öne çıkmaktadır. Scooter tekerleklerinin engebeli ve düz olmayan yollarda sürüşü zorlaştırmaması için özel malzemeler ile üretilmiş olması gerekir. Micro sprite scooter best price modeli özel yapıdaki tekerlekler sayesinde çocuklarınızın sürüş keyfine arar vermesine izin vermez. Aynı zamanda özel tekerlek tasarımlarında bulunan ışık detayları çocuklarınızın çok dikkatini çekecektir. Micro ışıklı scooter modellerini çok seveceğinize eminiz. Micro markasının incelemenizi istediğimiz birçok ürünü vardır. Her ürünün ayrı özellikleri ve hayran kalacağınız detayları bulunur. Micro bullet scooter 12 yaş ve üzeri gençlerin enerjisine uyum sağlarken micro flex scooter 100 kilo taşıma kapasitesi ile dikkat çekmektedir.

Micro scooter nerede satılıyor sorusu scooter arayışında olanların sorduğu sorulardan olacaktır. Micro markasına ait her bir farklı model scooter özel olarak tasarlanmış ve hem çocuk hem ebeveynin ihtiyacınızı tamamlamaya yönelik özellikler ortaya koymuştur. Sürüş kolaylığı, katlanma özelliği gibi detaylar ebeveynleri memnun ederken micron scooter üzerindeki çocuğu memnun edecek keyifli sürüş detayları, konfor ve güvenlik detayları da ilginizi çekecektir. Bu nedenle hangi modeli tercih ederseniz edin tekerlek boyutu, taban özellikleri, scooter malzemesi gibi detayları da inceleme şansınız olacaktır. Welcome Baby web sitesi ve mağazaları ürünleri kolaylıkla inceleyebileceğiniz, ürünler hakkında kolayca ve doğru fikir alabileceğiniz micro scooter satış noktalarından olacaktır.