Micro Türkiye

Çok İşlevli Micro Luggage Eazy

Micro Ride On Luggage Eazy Scooter Bagaj Ocean Blue Özellikleri

Micro Luggage Eazy 3’ü 1 arada, seyahat etmeyi kolaylaştıran şık bir tasarıma sahip çok işlevli bir seyahat ürünüdür. Yürümeye başlayan çocuğunuzla havaalanında dolaşmak, seyhaat etmek çok kolay ve rahat bir hale gelecektir.  Eazy Luggage el bagajı olarak kullanılabilir.

8 aylıktan itibaren çocuklar scooter bagaj kısmında rahat ve mutlu bir şekilde oturabilirler. Bu, artık seyahatlerde bebek arabasını yanınıza almanız gerekmediği ve sonunda temel eşyalarınız için yeterli depolama alanına sahip olacağınız anlamına gelir. “”Bebek arabası”” bagaj onaylı bir valiz olacak şekilde katlanır. Eazy’yi uçağa yanınıza almanıza olanak tanır.

22 litrelik geniş depolama kapasitesi, ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza alabileceğiniz anlamına gelir. Tatil maceraları için bebek arabası. Gideceğiniz yere vardığınızda valizi çıkarıp Eazy’yi tatil arabası olarak kullanabilirsiniz. Kolayca bir Trike’a dönüştürür!

Eazy scooter ve bagaj, seyahat sırasında el bagajı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve tüm havayolları tarafından kabul edilmelidir. Bununla birlikte, kabul edilebilir el bagajı boyutları havayolundan havayoluna değişir ve değişir, bu nedenle Eazy bagajınızı yanınıza almadan önce havayolunuza danışın.  Micro Ride On Luggage Eazy ürününü yolculuklarınızda bagaj olarak kullanabilirken aynı zamanda çocuklarınızın rahatça üzerine oturabileceği bir scooter haline gelebilir. 

Ürün Kodu: MICRO-ML0034

Renk iBir scooter'ın genel rengi. Bireysel parçalar başka renkte olabilir. Mavi
Yaş aralığı iBu öneri zorunlu değildir, çünkü kişiden kişiye değişir. 1-3 Yaş, 3-5 Yaş
Ağırlık iScooter'ın toplam ağırlığı. 4 kg
Taşıma Kapasitesi iTaşıma kapasitesi, scooter'ın taşıyabileceği ağırlığı gösterir. Micro scooter'lar, rekabetten çok daha yüksek yükleri taşıma için tasarlanmıştır. 20 kg

Ürünün Diğer Renkleri

Edit Template
Whatsapp

Teknik Detaylar

Genel
Renk iBir scooter'ın genel rengi. Bireysel parçalar başka renkte olabilir. Mavi
İdeal kullanım için Şehir içi ve işe gidip gelenler için ideal, seyahat için de uygundur.
Yaş aralığı iBu öneri zorunlu değildir, çünkü kişiden kişiye değişir. 1-3 Yaş, 3-5 Yaş
Yüzey iScooter'larımız farklı zeminlerde kullanılabilir. Asfalt
Ağırlık iScooter'ın toplam ağırlığı. 4 kg
Özellikler Bagaj: 22 Litre
Tekerlekler
Boyut iTekerleklerin mükemmel boyutu uygulamaya bağlıdır. 100/65 mm
Malzeme iTekerleklerimiz için sadece en iyi bileşenleri kullanıyoruz. PU
Tip iLastiklerin sertliğini veya hava tekerleklerinin basıncını belirtir. ABEC 5
Koltuk
Koltuk Yüksekliği 38 cm
Özellikler
Maksimum Yük iTaşıma kapasitesi, scooter'ın taşıyabileceği ağırlığı gösterir. Micro scooter'lar, rekabetten çok daha yüksek yükleri taşıma için tasarlanmıştır. 20 kg