Micro Türkiye

Micro Scooterlarınız İçin Işık

Micro Tube Light 291mm Işık (Speed/ Sprite/ Rocket Uyumlu) Özellikleri

Micro Tube Light 291mm Işık, scooter’ınıza seçkin bir görünüm kazandırır ve geceleri çok iyi bir aydınlatmaya erişiminiz olur, bu da onu çok güvenli bir aksesuar haline getirir. Micro Sprite, Micro Speed ​​​​ve Micro Rocket scooter’a uyar. 

Micro Tube Light 291mm Işık (Speed/ Sprite/ Rocket Uyumlu) İçerik ve Teknik Özellikleri

LED tüp, scooterın alt gövdesine oturan sert plastik bir tüptür. Takmak için öncelikle gidon kelepçesini gevşetmeniz gerekir; kelepçenin arkasındaki küçük vidayı 3 mm Alyan anahtarıyla gevşetin ve büyük cıvatayı 5 mm Alyan anahtarıyla sökün, ardından kelepçeyi direksiyon borusundan uzağa doğru itin, ardından gidonun üst kısmını dışarı çekebilirsiniz. Daha sonra boruyu alt gidonun üzerine kaydırın ve borudaki deliği, yükseklik ayar düğmesinin çıktığı çubuktaki delikle hizalayın. Üst gidonu direksiyon borusuna geri yerleştirin, kelepçeyi tekrar yerine kaydırın ve Allen vidalarını yeniden sıkın.
LED tüp 2 x AAA pil gerektirir. Pilleri takmak için tüpün arkasındaki küçük vidayı gevşetin ve pil bölmesi kapağının ucunu kaldırarak pilleri takın. Kapağı kapatın, vidayı sıkın ve tüpün arkasındaki mavi kare düğmeye basarak ışığı açın.

Malzeme: cam elyaflı poliamid parlak LED
Çalışma modu: sabit ışık ve titreyen ışık.

MICRO-AC9057

Renk Siyah
Whatsapp

Teknik Detaylar

Genel
Renk Siyah